STARTOVKA

Startovka

Jak jsme slíbili, budeme kvůli GDPR vaše kontaktní údaje držet "pod pokličkou", proto musíme startovku aktualizovat ručně. Zápis do startovky a potvrzení o přijetí registrace provedeme během 24 hodin od odeslání přihlášky, děkujeme za pochopení a trpělivost.
Po uzavření on-line přihlášek 13.9. bude přiřazeno startovní číslo a uveden startovní čas.

St.číslo; St.čas.     KATEGORIE;    Název týmu

001      10:30          M              Josef Novák
006     10:35          M              Ivan Mojdl          002     10:30          MM           BETA URSUS
012       10:40         M      Mamut z Lipovky          003      10:30         MD           S-Team 
005      10:30  DD   Papuchalky von Hirschwald
007      10:35         MD           ROUTE 88
008      10:35         MM           Pupíci
004      10:30          RD            Sluníčko
009      10:35          DD            Dream team
013       10:40          MM           DEFEKT TEAM
014       10:40          DD            Jejda a Juchů
016       10:45          MD            Kony
010       10:35          RD             Zbloudilí čmeláci
017        10:45          M               Jan Bláha
015        10:40         RD             Máslička
021        10:50         M               Kryštof 6
018        10:45         MM            Kaplanovi
020       10:50       MD   Triatlon Mladá Boleslav
023       10:55        MD               mamka&taťka
027       11:00         MM             Vysoká a Jelení 
019        10:45        RD              Čiko team
024       10:55        MM             VyKing
022       10:50        RD              Ptáčci
028       11:00         MD             SDH Vysoká
025       10:55        M                Domažlice
026       10:55        RD              MS Team
031        11:05          M                Jerry
030       11:05         MD            Used Equipment
029       11:00         RD             Švorc team
011         10:40        MD             Voříšci     
032       10:50        MM        INS Ateliér Náchod 



Jméno 1

Josef Novák
Ivan Mojdl
Pavel Ptáček
Radek Sedlák
Romana Smolková
Michaela Šimková
Jiří Beneš
Jindřich Handl
Natálie Taskina
Zorka Müllerová
Karel Souček
Markéta Zavřelová
Vít Konečný
Monika Bláhová
Jan Bláha
Jakub Munzar
Marek Šťastný
Vladimír Kaplan
Dagmar Pěničková
Jana Vítová
Ondřej Kaplan
Matyáš Smrček
Tomáš Kopecký
Gabriela Lyžbická
Martin Roček
Rostislav Sladký
Martin Starý
Jaromír Škorpil
Kateřina Kubanová
Karolína Švorcová
Pavel Voříšek
Petr Škoda


Jméno 2                         přij. platba
                               
xx                                    NE  
xx                                    ANO
Pavel Stejskal                   NE
xx                                 ANO
Jakub Smolka                  NE
Helena Kohlová            ANO
Dagmar Burešová        ANO
Luboš Plocek                ANO
Anna Palaugari              ANO
Michaela Bednářová        NE
Kamil Müller                   ANO
Jana Andreasová          ANO
Hana Konečná                 NE
Štěpán Bláha                    NE
xx                                      NE
Martin Munzar               ANO
xx                                   ANO
Jakub Kaplan                    NE
Robert Pěnička                 NE
Igor Vít                              NE
Stanislav Šumpík              NE
Eva Kafková                      NE
Jan Kopecký                     NE
Jan Ptáček                        NE
Romana Ročková             NE
xx                                      NE
Marta Stará                       NE
xx                                      NE
Michal Kuban                    NE
Lenka Švorcová               NE
Gabriela Voříšková          ANO
Jan Marák                        NE