HISTORIE

Výsledky II. ročníku Jelenského Bludimíra

Letošní počasí bylo o poznání vlídnější než to loňské, ale stejně jako loni nás přivítalo mlhavé ráno. Nicméně mlha se během dopoledne rozplynula a udělalo se krásně. Na start II. ročníku Jelenského Bludimíra se postavilo 68 závodníků a 1 pes. Soutěžilo 28 týmů a 9 jednotlivců. Dva týmy rodičů a dětí byly dokonce vícečetné, v jednom případě závodila dokonce čtveřice plus pes. Nejoblíbenější kontrolou bylo č. 81 - Homole, kterou navštívilo 21 týmů. Nejméně oblíbenou kontrolou bylo č. 39 - pahýl za Modlivým dolem u Potštejna, kam se vydaly 3 týmy.
Trochu vám i nám zamotala hlavu kontrola č. 34 - rozcestí, které někteří marně hledali. Zbaštili jsme i historku o lesním muži, který si dělal ohníček (a nejspíš zatopil i s naším lampionem). Ten lesní muž skutečně existuje, proto jsme tomu uvěřili. Za tu kreativitu jsme bodově ocenili i ty 2 týmy, které ji marně hledaly, ale zato fotily a pozorovaly. Na celkovém umístění by to ale stejně nic nezměnilo. Starosti některým přinesla i kontrola č. 32 - osvěžovna, kde ji někteří štamgasti přenesli ze skalky na lavičku a pak do příkopu, ale i tak jste hledali a většinou našli. Celkem se ztratila jediná kontrola č. 28 - za pomníkem J.A.Komenského, ale naštěstí až po závodě. 23 týmů se zhostilo plnění nějakého bonusového úkolu. Nejatraktivnějším byla fotka po pás ve vodě.

kategorie DD (dvojice ženy)

Poř. Tým 1 . člen 2. člen Čas Body Penal. Body celkem
1. Papuchalky von Hirschwald, Michaela Šimková, Helena Kohlová; 4:49:20; 360; 0, 360
2. Dream team, Zorka Müllerová, Michaela Bednářová, 5:02:17; 360; 15; 345
3. Jejda a Juchů, Markéta Zavřelová, Jana Andreasová, 5:00:35; 240; 5; 235

kategorie MM (dvojice muži)

Poř. Tým 1. člen 2. člen Čas Body Penal. Body celkem
1. Vysoká - Jelení, Ondřej Kaplan, Stanislav Šumpík, 4:54:48; 810; 0; 810
2. INS Ateliér Náchod, Petr Škoda, Jan Marák, 5:12:17, 820; 105; 715
3. BETA URSUS, Pavel Ptáček, Pavel Stejskal, 5:07:56; 690; 55; 635
4. Pupíci, Jindřich Handl, Luboš Plocek, 5:00:49, 590; 5; 585
5. Myslivecké Food, Filip Šimek, Jakub Šimek, 4:42:48; 580; 0; 580
6. VyKing, Tomáš Kopecký, Jan Kopecký, 5:03:49; 540; 20; 520
7. Kaplanovi, Jakub Kaplan, Vladimír Kaplan, 5:16:53; 620; 145; 475
8. DEFEKT TEAM, Karel Souček, Kamil Müller, 5:00:42; 470; 5; 465

kategorie M (muži jednotlivci)

Poř. Jméno Čas Body Penal. Body celkem
1. Jan Bláha, 4:55:53; 740; 0; 740
2. Jiří Štancl, 5:01:10; 710; 10; 700
3. Rostislav Sladký, 4:58:29; 660; 0; 660
4. Michal Kovář, 5:09:29; 650; 75; 575
5. Radek Sedlák, 5:13:45; 660; 115; 545
6. František Fukas, 4:56:30; 520; 0; 520
7. Marek Šťastný, 5:18:45; 640; 165; 475
8. Ivan Mojdl, 4:56:44; 450; 0; 450
9. Jaromír Škorpil, 4:53:30; 440; 0; 440

kategorie MD (smíšené dvojice)

Poř. Tým 1. člen 2. člen Čas Body Penal. Body celkem
1. Used Equipment, Michal Kuban, Kateřina Kubanová, 5:06:03, 720; 45; 675
2. SDH Vysoká, Martin Roček, Romana Ročková, 4:58:50; 490; 0; 490
3. AMATÉŘI, Miloš Kratochvíl, Šárka Eliášová, 4:47:55; 470; 0; 470
4. Kony, Vít Konečný, Hana Konečná, 4:42:33; 450; 0; 450
5. S - Team, Jakub Smolka, Romana Smolková, 4:59:24; 420; 0; 420
6. Triatlon Mladá Boleslav, Robert Pěnička, Dagmar Pěničková, 5:06:28; 420; 45; 375
7. ROUTE 88, Jiří Beneš, Dagmar Burešová, 4:21:59; 290; 0; 290
8. Voříšci, Pavel Voříšek, Gabriela Voříšková, 4:35:07, 290; 0; 290
9. mamka&taťka, Igor Vít, Jana Vítová, 5:39:05; 300; 375; -75

kategorie RD (rodiče a děti) body celkem=body skut. x koef. - penalizace

Poř. Tým 1. člen 2. člen Čas Koef. Body skut. Penal. Body
1. Zajíci, Josef Zajačik, Lucie Zajačiková, Eliška Zajačiková, 2:32:39; 2,00; 160; 6; 314
2. Máslička, Jakub Munzar, Martin Munzar, 3:07:30; 1,00; 360; 175; 185
3. Zbloudilí čmeláci, Monika, Štěpán, Klára a Editka Bláhovi + pes Felix; 2:27:10; 2,40; 60; 0; 144
4. Čiko team, Eva Kafková, Matyáš Smrček; 2:34:27; 1,33; 90; 10; 110
5. MS Team, Martin Starý, Marta Stará; 2:50:17; 1,00; 180; 90; 90
6. Švorc team, Karolína Švorcová, Lenka Švorcová; 2:39:28; 1,71; 60; 35; 25
7. Ptáčci, Gabriela Lyžbická, Jan Ptáček; 3:03:20; 1,09, 150; 155; 9
8. Sluníčko, Natálie Taskina, Anna Palaugari; 2:44:15; 1,20; 30; 60; -24

 

Výsledky 1. ročníku Jelenského Bludimíra

Vyhráli všichni, kteří se v takovém nevlídném počasí vydali na trať. Mají náš hluboký obdiv. Příští rok se budeme ještě více modlit, letos to zřejmě nestačilo. :)
S výjimkou jedné kontroly (č. 34 - Záhořanský kopec - v tom počasí by se mi taky nechtělo drápat do bahnitého kopce) byl na každé kontrole aspoň jeden tým. Nejoblíbenější kontrolou byla kontrola č. 14 - Velinské koupaliště, kterou navštívilo 9 týmů. Naopak nejméně navštěvované byly kontroly č. 22 - rybníček u Dobříkova, 32 - Zítkov a 83 - Růžový palouček, které navštívilo po 1 týmu. Nejvíce bodovanou kontrolu č. 83 navštívil jediný tým, který nakonec zvítězil v absolutním pořadí. Mrzí nás, že kontrola se slibovaným občerstvením - vrbická rozhledna (č. 81) zůstala pro nepřízeň počasí uzavřena. Provozovatelé rozhledny se tímto omlouvají všem 4 týmům, které narazily na zamčené dveře. Zřejmě došlo ke komunikačnímu šumu mezi členy provozující rodiny, proto bylo cca od 11:30 zavřeno.

kategorie HH (dvojice muži)

Poř. Tým                           1. člen                      2. člen                 Čas      Body    Penal. Body celkem
1.  Kaplanovi                  Vladimír Kaplan     Jakub Kaplan            4:26:13   421        0            421
2. Pupíci                       Jindřich Handl       Jindřich Handl ml.      4:17:08   341        0            341
3. Lebduška/Fukas      Zdeněk Lebduška František Fukas         4:36:29  140      20            120
4. BIKE FREAKS HOLICE Stanislav Šumpík Pavel Bečka            DNF           0        0               0 

kategorie H (muži jednotlivci)

Poř. Jméno                   Čas           Body Penal. Body celkem
1.  Pavel Kleisner          4:24:11        321        0          321
2. Pavel Vojtěch           4:32:48      221        6          215
3. Martin Jaterka          4:56:40      329      120       209
4. Ivan Mojdl                4:29:40       190        0         190
5. Radek Vlasák          4:52:38       289     100        189


kategorie HD (smíšené dvojice)

Poř.  Tým                 1. člen                2. člen                      Čas              Body       Penal.    Body celkem
1.  Los Vorlos          Tomáš Šimek    Renata Augustinová   4:43:11         338            55            283
2. Jelenské socky  Petr Pavlík         Iva Pavlíková              4:23:40       233              0            233
3. ROUTE 88          Jiří Beneš          Dagmar Burešová      4:04:03       167               0            167
4. Hrypísk a Škrojc Josef Divecký   Růžena Divecká         4:33:20       129              8             121


kategorie RD (rodiče a děti) body celkem=body skut. x koef. - penalizace / 2,25

Poř.   Tým             1. člen                 2. člen                         Čas           Koef.    Body skut. Penal.   Body
1.  Zajíci             Josef Zajačik          Lucie Zajačiková       2:04:12       2,44      77                 4,44     180,36
2. Paprika         Michaela Šimková  Filip Šimek                 2:09:09          1        137              15,56     121,44
3. Ledňáci        Helena Kohlová      Michael Kohl              1:56:55            1        117                   0       117
4. Slunečnice   Natálie Taskina       Anna Palaugari          2:13:41         1,33        42            22,22      33,64


celkové pořadí

Poř. Tým                 1. člen                      2. člen                      Body celkem
1.   Kaplanovi           Vladimír Kaplan     Jakub Kaplan                421
2.  Pupíci                 Jindřich Handl       Jindřich Handl ml.         341
3.  Pavel Kleisner                                                                         321
4.  Los Vorlos          Tomáš Šimek          Renata Augustinová    283
5.  Jelenské socky  Petr Pavlík              Iva Pavlíková                233
6.  Pavel Vojtěch                                                                          215
7.  Prašivák               Martin Jaterka                                             209
8.  2M                       Ivan Mojdl                                                    190
9.  Radek Vlasák                                                                           189
10. Zajíci                    Josef Zajačik         Lucie Zajačiková          180,36
11.  ROUTE 88           Jiří Beneš               Dagmar Burešová       167
12. Paprika                Michaela Šimková  Filip Šimek                  121,44
13. Hrypísk a Škrojc  Josef Divecký         Růžena Divecká         121
14. Lebduška/Fukas  Zdeněk Lebduška  František Fukas         120
15. Ledňáci                Helena Kohlová      Michael Kohl               117
16. Slunečnice           Natálie Taskina       Anna Palaugari           33,78

Vložte svůj text...